Masz pytania? Skontaktuj się z nami: 502 779 775
do kasy suma: 0,00 zł
Co zrobić z medalami?
Co zrobić z medalami?

Ciężka praca i odnoszone dzięki niej sukcesy są godne pochwały i zasługują na wyjątkowe wyeksponowanie. U wielu sportowców zaszczytną rolę gabloty pełnią zapewne karnisze lub półki, do których wrzuca się wszystko, z czym nie wiadomo co zrobić. Zakurzone, zapomniane trofea z czasem zostają zgubione lub wyrzucone przy okazji przeprowadzek. A przecież w ich wręczaniu chodzi o to, by docenić i podkreślić wysiłek jednostki – każdego dnia przypominać o powodach do dumy z samego siebie. Dla niektórych sportowców medale mają ogromną wartość, zwłaszcza jeśli bardzo długo walczyli o osiągnięcie swojego celu, a medal jest dowodem siły, sukcesu, przekroczenia własnych granic. W domu każdego pasjonata aktywnego spędzania czasu powinna znajdować się jakaś forma ekspozycji medali, która jest praktycznym sposobem na zaprezentowanie wszystkiego, z czego zwycięzcy są zadowoleni. Półka, ramka czy wieszak na medale to także pretekst do opowiedzenia swojej historii o walce ze słabościami, o wyrzeczeniach. Poza tym miejsca z zaaranżowaną przestrzenią pełną nagród budzą podziw i inspirują.

Nasze wieszaki na medale to pierwsza taka kolekcja w Polsce. Przygotowana w taki sposób, by odpowiedzieć na potrzeby entuzjastów wielu dziedzin sportowych takich jak bieganie, pływanie, kolarstwo czy piłka nożna i innych. Dzięki nim możesz stworzyć wyjątkową półkę na medale. Ich uniwersalny charakter sprawi, że dopasujesz ją do każdego pomieszczenia. Medalówka o unikatowym designie i klasycznych kolorach może być ozdobą każdego wnętrza. Wieszak na medale jest wykonany z najlepszej jakości materiałów – to produkt trwały i solidny. Spokojnie przeżyje z nami wiele lat, w tym wiele możliwych przeprowadzek bez możliwości zagubienia ważnych dla nas trofeów.

Wieszaki, które są w naszej ofercie, mają kilka rodzajów. Maratończycy są często związani emocjonalnie z konkretnym i numerami startowymi. Przy bardziej zaawansowanych stojakach można je także umieszczać. Natomiast w sytuacjach, w których jeden z medali, zdjęć czy numerów startowych jest szczególnie ważny dla biegacza/sportowca, w naszej ofercie znajdują się również ramki na medale. Dzięki nim można stworzysz wyjątkową gablotę .

Dążenie do sukcesu trwa miesiące, czasem lata. Moment wygranej zostaje w pamięci na zawsze. Warto zadbać o to, by medale jako rzeczowe podkreślenie zwycięstwa, cieszyły oczy równie długo. Jest to możliwe dzięki znalezieniu dla nich specjalnego miejsca w domu, gdzie będą wisieć niezależnie od tego czy są bardzo ciężkie, czy na tyle małe, że wydaje się, że nie warto ich prezentować w pojedynkę. Nasze wieszaki są praktyczną i elegancką odpowiedzią na potrzebę wyeksponowania trofeów w domu. Zapraszamy do wybrania swoich faworytów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl